Uzun zaman olmuştu bir şeyler yazmayalı. Bu güzel platforma bir tuğla koyacak olmanın verdiği hazzı anlatamam. Sahi tuğla demişken siz hala sevdiklerinizin ya da kendi isminizi ölümsüzleştirmek için bir adım atmadınız mı?
Ben yardımcı olayım size buyrun;

okudiyo.com ‘a hayırlar ve yayın hayatında başarılar dileyerek söze başlayalım.
Bursaspor; çocukluk aşkımız ve ilk sevdamız. Gönül, her konuda sonsuz başarılı olalım ister lakin insan oğlu hata yapmaya kurgulu, doğamızda vardır hata yapmak ama en önemlisidir yapılan hatalardan ders çıkarmak. Bizim bunu becerdiğimiz çok söylenemez.
Başkanın samimiyetine sonsuz güvenim var ama samimiyet ile işler yürümüyor maalesef. Kemer sıkıyoruz ama Bursaspor ismine yakışmayan isimlere telaffuzu bile zor bedeller ödeniyor. Sözün özü temizliğe önce içeriden başlamak gerekiyor.
Bursaspor olarak oyuncu satışından en fazla geliri geçen yıl elde ettik. Bunun temel nedeni altyapıdan çıkan ve gelen oyuncuların ortaya koyduğu performanstı. Yani bizim gidenlerin yerini doldurarak; Vakıfköyden ise yeni Enesler çıkartarak varlığımızı sürdürmemiz söz konusu. Bilaller, Saneler, Merterler, İsmailler ile geleceğimiz hiç parlak değil. Geleceğe güvenle bakmamız adına ara transfer dönemine az kaldı, planlamamız var mı? Yoksa yine karambole oyuncu mu alacağız? Pek sanmıyorum bir planımız olduğunu ama insan bekliyor işte.
“Batalla’nın eksikliğini hissetmedik” şeklinde maç sonu açıklama yapan Hamza Hocaya; kupa maçında İstanbul’a götürülmeyen Batalla’ya ithafen futbolcuların ve kulübün resmi sosyal medya üzerinden attığı fotoğrafları söyler susarım. Batalla, varlığı ile takıma ve taraftara güven veren bir isimdir. Ayrıca Batalla olsa maçın ilk yarıda kopabileceği hepimiz tarafından yadsınamaz bir gerçektir ve bu açıklama da Hamza Hocanın diğer açıklamaları gibi talihsizdir. Oyuna sonradan giren oyuncuların koydukları katkı apaçık ortadayken bu tarz bir açıklamayı anlamak güç. Tıpkı maça başlayan on bir gibi.
Son olarak parantez açılması gereken isimler var, öncelik Harun’a ait. Gerçekten ekstra işler yapıyor bu sene, Alanyaspor maçında her türlü kurtarışı gerçekleştirdi bir tek Higuita’ nın akrep vuruşu ile kurtardığı golün benzerini gerçekleştirmedi. Böyle giderse onu da yapacak sanırım. Diğer bir parantez ise tribünde yerini alıp maç boyunca susmayan taraftara gelsin. İlk goldeki tribünün yıkılışında olmayı kim istemezdi ki? Passolig’ in kalktığı günde tribünde omuz omuza olmak ümidi ile.