Maça çok iyi başladığımızı belirtelim. Antalyaspor, Rıza Çalımbay döneminde hiç bu kadar aciz durumlara düşmedi. Neredeyse ilk defa yarı sahamızı geçtikleri pozisyonda golü buldular. İkinci yarıda oyuncu kalitemizin sıkıntılarını çektik yine. Baskı yedik,çok riskli oynayan Antalyaspor’a karşı doğru düzgün kontra atak fırsatı yakalayamadık. İkinci yarıda kanat ve beklerden hiç katkı alamadığımızdan oyunu geride bekleme zorunda kaldık. Allah’tan devre arası geldi bu kanat ve bek performansı ile daha kaç maç böyle gidecek çok düşündürücü.

Bursaspor’da taşlar yerine oturmaya başlıyor artık. Batalla-Jorquera uyumu iyice göze batıyor, halı saha tadında futbol oynuyor bu ikili. Merter her maç daha da büyüyor oyunuyla. İsmail takımın en güven veren oyuncularından biri oldu artık. Kaleci Harun’un bireysel performansı standardını koruyor. Sıkıntı bundan sonra başlıyor, hücumda neredeyse hiç kanat ve bek katkısı alamıyoruz ve baskı yediğimiz dakikalarda ihtiyacımız olan kanat ve bek katkısından mahrum kalınca kilitlenip kalıyoruz.

Hamza hocayı gerçekten tebrik etmek lazım, bu kadro kalitesinin çok çok üzerinde puan topladı. En büyük silahı olan takımdaşlığı çok iyi sağladı ve oyuncuların tamamının mutlu olduğu her şeyiyle ortada. Yönetim kurulunun devre arası Hamza hocaya destek çıkması ve istediği transferleri yapması hocanın hakkıdır diye düşünüyorum.

Devre arası geldi çattı. Sezon başı stoper ve orta saha lazım diye reçeteler sunuluyordu ama şimdi bu 2 bölgede belli bir güven oluştuğunu görüyoruz. Her 2 kanat bölgesinde, Forvette ve Sağ bekte ciddi sıkıntılar çekiyoruz. Yönetim kurulunun koyacağı hedefe göre transferler yapılacaktır diye düşünüyorum. Elimizde hiç kullanmadığımız ciddi maliyetli oyuncuların varlığı da var. Çok hareketli bir transfer dönemi yaşayacağımızı düşünüyorum.