Hamzaoğlu ile bu işlerin yürümeyeceğini herkes biliyordu da bir yönetim mi bilmiyordu?Biliyorlardı gitmeyecekti bu işler bu tepkilerle, bu oyun anlayışıyla gitmeyecekti. Ne gerek vardı da taraftarı karşına alıyorsun? Israrla Hamzaoğlu’nun her defasında arkasında duruyorsun? Neyine güveniyorsun ortada elle tutulur, arkasında durmana neden olacak bir sebep mi var biz bilmiyoruz kardeşim?
Hamzaoğlu’nun gönderilme hamlesinin çok geç kalınmış bir hamle olduğu ve onun oyun anlayışına göre yapılmış her bir transferin yarın öbür gün başımıza bela olacağını hepimiz biliyoruz. Yani Bursaspor’u en azından menfaatsiz sevenler bunu içtenlikle düşünebiliyor da sizin gibi ”profesyoneller” mi düşünemiyor…?
Israr ettiniz, hizmet mi ettiniz? İhanet mi ettiniz?
Düşünelim bakalım yapılan transferleri yeni gelen TD istemiyorum kardeşim bana mı sordunuz, bu adam benim oyun anlayışıma uymaz dediğinde, en doğal hakkı tabi, ne gibi çözüm üretmeyi düşünüyorsunuz?
Hepsini geçelim durumun bugünlere geleceğini biliyordunuz da neden bu adamı tuttunuz?
Böyle bir vizyon anlayışı böyle bir iyi niyet olamaz. Bir önceki yazımda Başkanın samimiyet ve iyi niyetine güvendiğimi yazmıştım son olaylardan sonra ilk yapılacak icraatı, en son yapması, H.H’nin ısrarla arkasında durması, başkanın elinde duran bombanın pimini çekip şuan için bekleyişe geçmesini sağladı. Kendi fişini kendi çekti yani.
Bu süreçte biz ”Çatlak Ses” olduk, falan olduk filan olduk ama biz doğru olanı gördük, söyledik…
Yeni TD arayışları sürüyor olur da aynı mantalitede İstanbul patentli biri yani taraftarın futbol görüşüne uygun olmayan biri gelecek olursa bu elindeki bomba patlar başkan uyandırayım..
Kurumsallaşmadır, şirketleşmedir önemli ancak bu şartlar altında Tüzük Kongresinde neler yaşanacak bekleyip göreceğiz…