“Kimse konuşmuyor kulüp içinde!”

Bir bomba var kucakta, sayaç geri geri sayıyor, yanlış kablolar çoktan kesilmiş, hızlanıyor sayaç; bir de fitil var elle patlatma için…

Birlikten kuvvet doğar, demiş atalarımız. Bizim taraftardan alâ birlik mi var? Kasabaya bile akın ediyor taraftar bir önceki maçta gayret gördük diye… Takımın dinamikleri,teknik kapasitesi,oynatılan sistem(!), ruh hali berbat ötesi…Taraftar sahaya inip tokatlamak istiyor ama kendine yakıştırmıyor ve terk eyliyor diyarı… Yönetimin, kötü taraftara atıp tutma mazeretini de elinden alıyor adam gibi protesto ediyor.Sonra,açıklamalar, 100 milyonluk kredi…Bana güvenin, hatalarımı anladım, sabredin diyen,özür dileyen bir başkan…Bir de “git ” dersek gidecek bir Mutsuz…

Geldi çattı işte GS maçı!  Şöyle ligin 4.’sü , 5.’si olaydık en kötü; Avrupa Kupaları ‘nın kapısında olsaydık, Timsah Arena hangi durumda olurdu,taraftar nasıl ateşli olurdu hayal edebiliyor musunuz??? Ama şimdi kucakta bombayla çıkacağız maça…Taraftar ,futbolcular ısınırken ne yapacak? Maç başlayınca hangi tribün ne diye bağıracak;  birlik beraberlik olacak mı?  Yönetime nasıl ve ne şekilde seslenilecek? Sahadaki 11 kişi bu gergin ortama nasıl bir reaksiyon gösterecek? Sorular…Sorular…Sorular…Hoş GS’yi yensen ne olacak? Tekrar mı seveceğiz herkesi, unutacak mıyız her şeyi?

Daha BJK maçı var ilk maçın şehitlerinin bol bol anılacağı… Dostane olalım diyenlerle, kan davacı olanların düelloları nasıl geçecek? Ceza almadan tribünleri doldurabilecek miyiz?

Bu bombaları kucağımıza kim koydu?

Kalan maçlarda puan almayı dilemek bir yana dursun, düşme hattındakiler puan kaybetsin dualarıyla geçecek zaman…

Ben diyorum ki, biz bir olalım, armayı 90 dk destekleyelim. Onu giymeyi hak etmeyen futbolcular olsa da biz destekleyelim…Düdük çalınca, bomba patlamışsa kalan sağlar bizimdir… Sayacı bir süreliğine durdurabilirsek, içimizdeki köstebek ve hainleri susturabilirsek, bombayla beraber tüm takımı, heyeti gönderelim… Korktum,gideceğim diyen Batalla ve Harun bile olsa temizleyelim… Başkan kongreye gitmezse, transfer sezonu ben mendil açarım Ulucami önünde..(!)