Yeni hocamız ve önemli 6 transferimiz Alanyaspor maçıyla bu sezon ilk defa çıkacaklar Timsah Arenaya.İlk kez taraftar tarafından çağrılacak ve ilk kez selamlayacaklar en güzel ve seçilmiş videolardan izledikleri taraftarımızı.Soyunma odasından övünmekteyi duyacaklar önce,sonra isimleri okunduklarında taraftarın verdiği tepkiyi hissedecekler.

İlkler önemlidir,sonraki süreç için heyecan,tutku,saygı ve ciddiyet seviyesini belirler.Camia duruşunun,büyüklük vurgusunun oyunculara hissettirileceği maçlardan en önemlisidir derbiler ve ilk maçlar.Bu taraftar ne sever!Isıran presi mi yoksa şova dönük atılacak bir topuk pası veya çalımı mı? Oyuncunun tartacağı maçlardır bunlar.

Velhasıl hem skor anlamında hem de yeni bir başlangıcın ilk adımlarının atılacağı çok önemli olan bu maçta tribünlerin dolması çok büyük önem arz ediyor.Şehir olarak birbirimizi nasıl gaza getirdiğimizi çok iyi bilmekteyiz ve bu maçta yapılacak tezahüratların ve şovların bir sonraki maç için özellikle gelmeyen kesimi nasıl etkileyeceğini unutmamalıyız.

Güzel başlayalım güzel devam etsin.Tribünler dolsun,marka tribün Teksas boş kalmasın dileğiyle takımımıza başarılar diliyorum.