Ateşten gömleği sana çok yakıştırdık hocam ! İkinci görevinde de ortalık alev alev. Neyse bu sefer koşunun boyu bir nebze daha uzun. Bunun avantajını sen daha iyi biliyorsun hocam.

Bugünkü beyanının üzerine iki kelam edeyim hocam. Evet BURSASPOR her maçına kazanmak için çıkar.Taraftar olarak biz altı maçta altı galibiyet bekleriz.Sonu yok bu işin! Ama beklemek bizden, bütün hesabı yapmak senden.

Takımı geçen sene nerede nasıl aldığını, ne yapmaya çalıştığını ve ne yaptığını biz hatırlıyoruz. Onu unutup daha iyisini yapmak senden.

Herkesi dinlediğini, fikirlere önem verdiğini duyduk öğrendik hocam . Dinlemek de senden,  yanlışları ayıklayıp kararları vermekte hocam …

Hocam bir kaç senedir ayarlarımızla fena oynandı farkındasındır. Kızmak, öfkelenmek bizden. Sakin kalıp hepimizi derleyip toplamak senden…

Hataları, yanlışları gördün biliyorsun. Düzeltmek senden, alkışlamak bizden.

Hocam biz o söyleyemeye dilimin varmadığı acıyı tribünde sen ise sahada yaşadın.Bir defa siper ettin gövdeni ikincisinde daha iyisini yap ki arkandan ya bu adamla devam edelim diyecek önemli bir kitle olsun.

Hocam belki de haddimi aşarak Şeyh Edebali’nin Osmangazi’ye öğüdünden öykünerek biraz üst perdeden konuştum ama sen olanları da olacakları da biliyorsun.Allah sana güç kuvvet versin. Giydiğin elbiseyi sana yakışır hale getirsin.