Öncelikle oyuncuları gösterdiği mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. 90 dakika formanın hakkını verdiler. İyimiydik? Hayır. Sadece beklenenden daha iyiydik. Samet hocayı da ayrı tebrik ediyorum. Sahada ne yapmak istediğini bilen ancak kadro yetersizliğinden yapamayan bir takım vardı.

Omurgasızdık, sahaya çıkan 11 de omurgayı bağlayan lider stoper,lider orta saha ve lider forvetimiz yoktu. Takım boyunu ve futbol aklını yönetecek bu 3 pozisyonda yetersiz oyuncular olunca haliyle istenilenler yapılamadı.

Titi’nin yokluğunda Ertuğrul-Ekong ikilisinin atletik yapısı defans hattımıza ayrı bir güzellik kattı ancak bireysel hataya çok müsait bu ikiliden birini yedek bırakabilecek kalitede lider bir stoper bulmamız şart. Beklerimiz çok iyi çalıştı. Orta saha kurgumuz kusursuzdu ancak Aytaç hazır değil, Furkan ise 10 numara pozisyonu için yetersiz, Badji bekleneni verdi ve bizim adımıza sahanın en iyilerindendi. Yusuf çok çalıştı,sorumluluk aldı ama kapasitesi bu kadar. Lima daha iyi olacak belli etti kendini. Necid hakkında yoruma gerek yok, oynaması bile skandal. Suç Necid’in değil tabiki, amatör kümede bile böyle tercih olmaz. Elinde babalar gibi kamp yemiş Tunay var,hazırlık maçlarında oynattığın gençler var ama 1 haftalık Necid ile 11 çıkıyorsun. Dedim ya omurgasızdık ve bu bir skandaldır aslında.

Omurgasızdık, kulüpte kafası güzel biri içeriği boş,ahlakı boş ve kurumsallıktan uzak bir kamuoyu duyurusu yayınlıyor,başkanın haberi olmadığı fısıldandı sonradan. Yazı aklı başında Bursasporluların tepkisiyle sessiz sedasız yayından kaldırıldı. Yani rezil olduk, omurgasızlıkla yaftalanıyoruz. Kim yayınladı bu duyuruyu? Hangi amaçla hangi yetkiyle yayınladı? Bu duyuru yayından kalkıyorsa gerekçe sunarsın, iş bilmez hadsiz bir kurum personeli bilgim olmadan yayınlamış der bu kişiyi görevden alırsın.

Omurgalı olalım, önce saha içine sonra kulüp içine omurgalıları dolduralım.